Hai în echipa Webgy Land!

Cariere

Webgy Land înseamnă creativitate, imaginație, interactivitate și cunoaștere. Vrei să faci parte din echipa noastră? Te așteptăm să aplici!

INACTIV

Agent Vânzări

Caracteristicele candidatului ideal

• Are bune abilități de comunicare, convingere, de prezentare a serviciilor;
• Are atitudine prietenoasă, jovială;
• Își poate gestiona timpul într-un mod eficient.

Cerințe
• Cunoștinte bune de utilizare PC și softuri dedicate (CRM, Office, Email, etc);
• Capacitate de înțelegere a documentațiilor tehnice din domeniu;
• Experiență în vânzări – reprezintă un avantaj;
• Cunoștințe de bază în Web Design, Design Grafic, Publicitate Online – reprezintă un avantaj.

Responsabilități
• Identificarea, crearea și extinderea permanentă a unui portofoliu reprezentativ de clienți cu ajutorul materialelor oferite și explicate de către angajator;
• Construirea și menținerea de relații excelente de colaborare cu clienții (potențiali și existenți);
• Asigurarea contactului permanent cu clientul, a livrării serviciilor contractate în condițiile agreate.

Beneficii
• Libertate de decizie și acțiune;
• Flexibilitate/adaptabilitate organizațională;
• Posibilitate dezvoltare și mentorat;
• Poisibilitatea de a lucra într-o companie tânără, fără restricții și atentă la nevoile tale;
• Posibilitatea de a lucra de oriunde sub un contract de colaborare.

Remunerație
• Comision variabil în funcție de performanțe, minim 15% din valoarea contractului încheiat cu un client;
• Bonificații suplimentare direct corelate cu obiectivele atinse conform schemei de calcul oferite de către angajator.

Completează formularul de mai jos, iar în cel mai scurt timp un coleg te va contacta.